LT RU EN
     
Apie mus  
 
Audiniai  
 
Aksesuarai  
 
Siuvimas  
 
Draugai  
 
Kontaktai  
 
Rašykite mums  
 
     

 

Sigitas Bernotas

Vyriškų kostiumų siuvimo meistras Sigitas Bernotas: ,,Visuomet parenku patį geriausią stilių Jūsų žieminiam kostiumui, siūlau rinktis kuo paprastesnės struktūros bei laisvesnio kirpimo drabužį, negu vasarai arba rudeniui. Paprastas kirpimas labiau rekomenduojamas, kadangi sunkesnis audinys suteikia kostiumui formą ir masyvumą. Toks stilius tobulai tinka vyrams, kurie nenorėtų, kad jų žieminis kostiumas atrodytų griozdiškai. Iš kitos pusės, laisvesnis kostiumas leidžia dėvėti daugiau drabužių. Megztiniai, šalikai, pirštinės yra neatsiejama žieminio garderobo dalis, todėl vyrams siūloma numatyti jiems daugiau erdvės, kad jaustųsi patogiai.  

Įvairios klasikinio modelio variacijos leidžia sukurti kostiumą, atitinkantį Jūsų norus. Kostiumas, paltas ar marškiniai, pasiūti pagal Jūsų užsakymą, pabrėš Jūsų statusą ir tobulai tiks tik Jums. Siuvimas pagal užsakymą padės paryškinti Jūsų figūros privalumus bei paslėpti trūkumus. Tai taip pat yra Jūsų asmeninio skonio išraiška, nes Jūs patys pasirenkate modelį bei audinį savo būsimam kostiumui ar paltui. Tokio gaminio vienintelį egzempliorių turėsite tik Jūs.

Tai pat Jūs turėsite galimybę pasirinkti Jūsų kostiumo stilių – vienaeilį ar dvieilį, pasirinkti užsegimo, apykaklės liniją, sagų, vidinių ir išorinių kišenių skaičių, skirtingas kostiumo audinio ir pamušalo spalvas bei daugelį kitų detalių, kurios suteiks Jūsų kostiumui išskirtinumo. Vidinėje pamušalo pusėje išsiuvinėsime monogramą.

Sigitas Bernotas parinks Jūsų kostiumui stilių, kirpimą, spalvinę gamą, derančius audinius. Tokiu būdu, Jūsų kostiumas atspindės Jūsų užimamas pareigas.