LT RU EN
     
Apie mus  
 
Audiniai  
 
Aksesuarai  
 
Siuvimas  
 
Draugai  
 
Kontaktai  
 
Rašykite mums  
 
     

 

Siuvimas

Ar žinote, kad praeityje vyriškus kostiumus įsigyti galėjo tik pasiturintys ir turtingi žmonės, o įprastiniu naujų rūbų įsigijimo būdu buvo vyriškų kostiumų siuvimas pagal užsakymus?

Ar žinote, kad kuo didesnė yra įmonė, kurioje dirbate, ir kuo aukštesnės yra Jūsų pareigos, tuo mažiau sintetikos turėtų būti jūsų rūbų sudėtyje?

Ar žinote, kad aukščiausios kokybės žinomų gamintojų audiniai bei pagal užsakymą pasiūtas dalykinis kostiumas  sukuria šiuolaikinio verslaus žmogaus įvaizdį?

Šiuolaikiniame stambaus verslo ir svarbių sprendimų priėmimo pasaulyje reikia gebėti gerai save pristatyti bei parodyti. Taigi , tinkamai parinktas kostiumas yra tikra pagalba verslininkui.

Pastaruoju metu dauguma vyrų skiria savo išvaizdai vis daugiau dėmesio. Ir tam yra svari priežastis. Juk kaip sakoma, pagal rūbą pasitinka! Be to, puiki išvaizda yra tiesiog būtina bet kurioje situacijoje.

Žieminiai vyriški kostiumai:

Žiema diktuoja mums savo sąlygas. Žieminiai kostiumai turi būti pasiūti iš sunkaus audinio, kuris būtų ir šiltas, ir elegantiškas.  Žiemą sudėtinga atrodyti elegantiškai ir tuo pačiu metu jaustis patogiai. Vyrams, kurie renkasi eleganciją ir dėvi lengvus drabužius,  žiemą gana dažnai tenka kęsti šaltį. Būtent tokiems vyrams žinomi audinių gamintojai  Scabal, Dormeuil, Ermenegildo Zegna ir kiti, suteikia galimybę mėgautis aukšta kostiuminio audinio kokybe, šiluma bei sodrumu.  TarTan

Plačiau >>>
     

  Sigitas Bernotas

Plačiau >>>
     
  Seržas Gandžumianas

Plačiau >>>